Czyszczenie separatorów

FIRMA GREEN RES SPECJALIZUJE SIĘ W CZYSZCZENIU SEPARATORÓW:

TŁUSZCZOWYCH
ODSTOJNIKÓW
ZBIORNIKÓW MAGAZYNOWYCH
OSADNIKÓW
ZBIORNIKÓW TYPU WKF
PRZEPOMPOWNI
previous arrow
next arrow
Slider
ZAKRES NASZYCH USŁUG OBEJMUJE:
CZYSZCZENIE, MYCIE SEPARATORÓW I OSADNIKÓW
PRZEGLĄD SEPARATORÓW
SERWIS SEPARATORÓW
TŁUSZCZU I SEPARATORÓW SUBSTANCJI ROPOPOCHODNYCH
ODPOMPOWANIE ODPADÓW
TRANSPORT ODPADÓW
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
Separator tłuszczu to urządzenie przeznaczone do zatrzymywania tłuszczu oraz substancji stałych zawartych w ściekach odprowadzanych z restauracji i zakładów zbiorowego żywienia. Zapobiegają one przedostawaniu się tłuszczów różnego pochodzenia do kanalizacji – z lokali gastronomicznych, ubojni lub obiektów przetwórstwa mięsnego.

 

Separator substancji ropopochodnych znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność oczyszczania wód z substancji ropopochodnych i zawiesin (serwisy samochodowe, auto myjnie) oraz przepompowywania wód oczyszczonych (parkingi). Zbierające się zanieczyszczenia z dróg, garaży podziemnych, placów manewrowych i baz transportowych dzięki separatorom substancji ropopochodnych nie będą mogły zanieczyścić środowiska naturalnego.

 

 Green Res oferuje swoim klientom kompleksową obsługę z zakresu czyszczenia separatorów ropopochodnych i tłuszczowych, wraz z wykonaniem zalecanych i wymaganych przeglądów, koniecznych napraw i konserwacji. Posiadamy niezbędne przez prawo decyzje do wykonywania takich usług. Dostępne w zakładce…

 

Ważne: Przegląd jak i czyszczenie separatorów należy do ustawowych obowiązków podmiotów zarządzających nimi lub będących ich właścicielami. Wynika to z art. 62 ustawy Prawo Budowlane (Dz.U. 1994 nr 89 poz. 414). W pozwoleniu wodnoprawnym wydanym dla danego obiektu powinna zostać wskazana częstotliwość niezbędnych przeglądów i czyszczenia separatora, jak i parametry ścieków na odpływie, które pobierane są okresowo do badania laboratoryjnego.